BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

Uchwała

Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w dniu wyborów samorządowych, zarządzonych na dzień 21 października 2018r. o godzinie 14.00 zostanie podstawiony BUS w Brokowie Górnym, który zawiezie wyborców do lokalu wyborczego w Szkole Podstawowej w Tychnowach, a następnie odwiezie do Brokowa.
Trasa: Brokowo Górne ->Brokowo Dolne -> centrum wioski przy przystanku autobusowym ->Tychnowy

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w dniu wyborów samorządowych, zarządzonych na dzień 21 października 2018r. dwukrotnie, o godz. 12.15 oraz o godzinie 16.15 będzie zapewniony dla wyborców z Dubiela dojazd BUS-em (z przystanku autobusowego przy boisku w Dubielu), do lokalu wyborczego w Zielonej Szkole w Brachlewie, a następnie odwiezienie do Dubiela.

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w dniu wyborów samorządowych, zarządzonych na dzień 21 października 2018r. dwukrotnie, o godz. 12.00 oraz o godz. 16.00 zostanie podstawiony BUS koło domu sołtysa w Ośnie, który zawiezie wyborców do lokalu wyborczego w Zielonej Szkole w Brachlewie, a następnie odwiezie do Ośna.