• BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

 • Wybory Samorządowe 2018

  Wybory Samorządowe 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Uchwała

  Uchwała

 • Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w dniu II tury wyborów na Wójta Gminy Kwidzyn, zarządzonych na dzień 4 listopada 2018r. dwukrotnie, o godz. 12.15 oraz o godzinie 16.15 będzie zapewniony dla wyborców z Dubiela dojazd BUS-em (z przystanku autobusowego przy boisku w Dubielu), do lokalu wyborczego w Zielonej Szkole w Brachlewie, a następnie odwiezienie do Dubiela.

 

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w dniu II tury wyborów na Wójta Gminy Kwidzyn, zarządzonych na dzień 4 listopada 2018r. dwukrotnie, o godz. 12.00 oraz o godz. 16.00 zostanie podstawiony BUS koło domu sołtysa w Ośnie, który zawiezie wyborców do lokalu wyborczego w Zielonej Szkole w Brachlewie, a następnie odwiezie do Ośna.

 

Urząd Gminy Kwidzyn informuje, że w dniu II tury wyborów na Wójta Gminy Kwidzyn, zarządzonych na dzień 4 listopada 2018r. o godzinie 14.00 zostanie podstawiony BUS w Brokowie Górnym, który zawiezie wyborców do lokalu wyborczego w Szkole Podstawowej w Tychnowach, a następnie odwiezie do Brokowa.
Trasa: Brokowo Górne ->Brokowo Dolne -> centrum wioski przy przystanku autobusowym ->Tychnowy

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.