• BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Uchwała

  Uchwała

 • Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

"DOKĄD IDZIESZ POLSKO" - pod takim hasłem odbył się w niedzielę 11-go listopada koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncert został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie i połączył muzycznie wszystkie pokolenia. Pierwszy koncert odbyła się w Kościele w Nowym Dworze we współpracy z ks. Proboszczem Aleksandrem Lewandowskim, który otworzył dla naszej muzyki drzwi kościoła. Nasza instruktor p. Agnieszka Perehuda dokonała czegoś wyjątkowego łącząc różne pokolenia we wspólnym śpiewaniu. Podczas koncertu zaśpiewały dwa zespoły GOKu tj. Grupa najmłodszych wokalistów oraz Zespół Pas de Nom oraz dwa Ludowe Zespoły Śpiewacze tj. Marezianki oraz Wesoła Gromadka, a także solo Agnieszka Perehuda. Uczestnicy koncertu mieli okazję usłyszeć zarówno tradycyjne pieśni patriotyczne jak i współczesne utwory opowiadające o patriotyzmie. Tak właśnie uczciliśmy 100-lecie odzyskania Niepodległości. Cykl koncertów przez nas organizowanych otrzymał również patronat Biura Programu Niepodległa. Prezentujemy trochę zdjęć z koncertu w kościele w Nowym Dworze.

Marcin Kurkus - GOK Kwidzyn

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.