• E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

Rok szkolny 2018/2019 został zainaugurowany we wszystkich placówkach na terenie Gminy Kwidzyn. Pani Wójt Ewa Nowogrodzka, tym razem, gościła na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Korzeniewie. Pani Wójt, u progu nowego roku szkolnego, złożyła wszystkim uczniom, życzenia pomyślności, zdrowia, wiary we własne możliwości, wspaniałych przyjaźni oraz sukcesów. Tradycyjnie, Pani Wójt, przekazała również upominki dla wszystkich Pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie otrzymali również prezenty powitalne od swoich starszych kolegów szkolnych.

Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych ocen i zdobycia wiedzy potrzebnej w przyszłości, a także rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także przyjaźni na całe życie.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.