• BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

 • Wybory Samorządowe 2018

  Wybory Samorządowe 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Uchwała

  Uchwała

 • Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

W piątek, 12 października Szkołę w Tychnowach odwiedził Jerzy Owsiak. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Kwidzyn Ewa Nowogrodzka, grono pedagogiczne szkoły oraz dzieci i rodzice. Jerzy Owsiak przyjechał do szkoły, żeby wesprzeć działający na jej terenie Klub Wolontariusza. Opowiadał o działalności Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, o Najpiękniejszym Festiwalu Świata oraz o cudownej idei jaką jest wolontariat. Podczas spotkania najmłodsi wolontariusze złożyli uroczyste ślubowanie. Przy okazji jeszcze raz dziękujemy Pani Barbarze Dzich, opiekunce Klubu Wolontariusza, za piękną pracę na rzecz rozwijania wśród najmłodszych idei bezinteresownej pomocy. Na spotkaniu nie zabrakło również pysznych domowych wypieków, wspaniałych występów przygotowanych przez uczniów, pozytywnej energii, świetnej atmosfery i wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.