• E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

W piątek, 12 października Szkołę w Tychnowach odwiedził Jerzy Owsiak. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Kwidzyn Ewa Nowogrodzka, grono pedagogiczne szkoły oraz dzieci i rodzice. Jerzy Owsiak przyjechał do szkoły, żeby wesprzeć działający na jej terenie Klub Wolontariusza. Opowiadał o działalności Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, o Najpiękniejszym Festiwalu Świata oraz o cudownej idei jaką jest wolontariat. Podczas spotkania najmłodsi wolontariusze złożyli uroczyste ślubowanie. Przy okazji jeszcze raz dziękujemy Pani Barbarze Dzich, opiekunce Klubu Wolontariusza, za piękną pracę na rzecz rozwijania wśród najmłodszych idei bezinteresownej pomocy. Na spotkaniu nie zabrakło również pysznych domowych wypieków, wspaniałych występów przygotowanych przez uczniów, pozytywnej energii, świetnej atmosfery i wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.