BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

W piątek, 12 października Szkołę w Tychnowach odwiedził Jerzy Owsiak. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Kwidzyn Ewa Nowogrodzka, grono pedagogiczne szkoły oraz dzieci i rodzice. Jerzy Owsiak przyjechał do szkoły, żeby wesprzeć działający na jej terenie Klub Wolontariusza. Opowiadał o działalności Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, o Najpiękniejszym Festiwalu Świata oraz o cudownej idei jaką jest wolontariat. Podczas spotkania najmłodsi wolontariusze złożyli uroczyste ślubowanie. Przy okazji jeszcze raz dziękujemy Pani Barbarze Dzich, opiekunce Klubu Wolontariusza, za piękną pracę na rzecz rozwijania wśród najmłodszych idei bezinteresownej pomocy. Na spotkaniu nie zabrakło również pysznych domowych wypieków, wspaniałych występów przygotowanych przez uczniów, pozytywnej energii, świetnej atmosfery i wspólnych, pamiątkowych zdjęć.