• Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich

  Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich

 • Uroczyste Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  Uroczyste Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

 
Kolejny koncert w ramach projektu "Dokąd idziesz Polsko" odbył się 12-go listopada w świetlicy w Rakowcu.To był drugi koncert, który również miał na celu świętowanie 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przed uczestnikami wystąpiły zespoły takie jak "Pas de nom" działający przy Gminny Ośrodku Kultury w Kwidzynie oraz grupa najmłodszych uczestników zespołu, którzy pod skrzydłami GOKu również ćwiczą umiejętności wokalne. Ponadto wystąpiły dwa Ludowe Zespoły Śpiewacze z Gminy Kwidzyn tj. Wesoła Gromadka oraz Marezianki. Wszystkie cztery zespoły połączyła nasza instruktor Agnieszka Perehuda, która pokazała tym samym jak wiele zdolności i pasji kryje się w mieszkańcach naszej gminy. Cieszymy się, że koncert stał się ciekawym sposobem wyśpiewania historii o Niepodległej i tym samym doskonałą integracją różnych pokoleń wokół sztuki artystycznego kształtowania dźwięków. 
 
Marcin Kurkus
GOK Kwidzyn