BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

W dniu 14 listopada 2018r. odbyła się ostatnia sesja VII kadencji Rady Gminy Kwidzyn. W toku czteroletniej działalności Rada Gminy odbyła 57 posiedzeń sesyjnych, podczas których zostało podjętych aż 384 uchwał. Przewodniczący Rady odczytał podsumowanie działalności nie tylko w minionej kadencji, ale i latach poprzednich. Podziękował za współpracę Wójtowi Gminy, radnym, sołtysom i kierownikom jednostek organizacyjnych podkreślając, że ogromny wkład pracy VII kadencji przyczynił się do szybkiego rozwoju Gminy Kwidzyn na przestrzeni ostatnich lat.
Ustępująca stanowisko Wójta Pani Ewa Nowogrodzka złożyła Raport o stanie Gminy za lata 2014-2018. Następnie podziękowała wszystkim radnym, a w szczególności sołtysom za współpracę przy realizacji niejednokrotnie bardzo trudnych zadań gminy. Podziękowania złożyła również kierownictwu urzędu oraz wszystkim pracownikom Urzędu Gminy, kierownikom jednostek organizacyjnych, dyrektorom szkół i przedszkoli, Kołom Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeniom, przedsiębiorcom oraz wszystkim osobom, z którymi współpracowała. Pani Ewa Nowogrodzka złożyła także gratulacje nowemu Wójtowi, Panu Dariuszowi Wierzbie.
Podczas uroczystego zakończenia kadencji nie obyło się bez wzruszających momentów i osobistych wspomnień. Podziękowania radnym i Wójtowi złożyli także przybyli na obrady sesji goście.