BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

Powołana do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym Nikola Śpica, mieszkanka naszej Gminy, stanęła na podium, wróciła do Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy. Zawody odbyły się w Kownie na Litwie. Gratulujemy Panu trenerowi tak pracowitej zawodniczki, Nikoli zaś gratulujemy tak wspaniałego i zaangażowanego trenera. Życzymy kolejnych sukcesów i medali.
„Po ostatnim podejściu w martwym ciągu padliśmy sobie w objęcia z Nikolą i płakaliśmy jak dzieci i wcale się tego nie wstydzę. Emocje ogromne, ale zakończenie piękne. Warto było. Nikola jeszcze w 2019 roku ma szanse dołożyć kolejne medale w tej grupie wiekowej. Mam nadzieję, że tak będzie. Będziemy ciężko pracować. Nikoli bardzo dziękuję za piękną walkę, za piękny szlachetny charakter, za to, że nigdy się nie poddała. Szczególne podziękowania dla rodziców Nikoli za to, że tak dobrze ją wychowali – szczególnie mamie Annie Śpica. Wielki Szacunek. Chciałbym podziękować Urzędowi Miasta – Panu Andrzejowi Krzysztofiakowi, Starostwu Powiatowemu oraz Gminie Kwidzyn za okazaną pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.” - trener Nikoli Pan Zbigniew Lewicki.

Zdjęcia źródło: European Powerlifting Federation