BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

W dniu 29 listopada 2018 roku odbyła się druga sesja Rady Gminy. Głównym tematem było ustalenie składu osobowego oraz przedmiotów działania stałych komisji Rady Gminy Kwidzyn.
Radni podjęli na sesji uchwały:
1) w sprawie powołania stałych komisji Rady Gminy Kwidzyn, ustalenia ich składu osobowego oraz przedmiotu ich działania
2) w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego, uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności dla osób objętych wieloletnim, rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu na lata 2019- 2023”
3) w sprawie zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu na lata 2019- 2023”.