• Informacja

  Informacja

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Uchwała

  Uchwała

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

We wtorek, w Sali Tradycji Kulinarnej w Rakowcu, po raz kolejny, odbyło się spotkanie wigilijne dla najstarszych mieszkańców Rakowca. Wigilia została zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników i Sympatyków wsi Rakowiec, Koło Gospodyń Wiejskich z Rakowca oraz Sołectwo Rakowiec, przy współudziale Urzędu Gminy Kwidzyn. Jak co roku, tak i tym razem spotkanie upłynęło w ciepłej rodzinnej atmosferze. Na stole zagościły pyszne, wigilijne potrawy przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rakowca. Podczas uroczystości goście dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy. Życzenia świąteczne zgromadzonym  złożyli Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba, Sołtys wsi Rakowiec Elżbieta Szczukowska oraz ksiądz Ireneusz Kuc.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.