• E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

W piątek 14. grudnia, w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Weis, odbyło się Spotkanie Wigilijne zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba oraz z-ca Wójta Krzysztof Michalski. 
Jak co roku, spotkaniu towarzyszyła wspaniała i rodzinna atmosfera. Tradycyjnie zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Na stołach gościły pyszne, wigilijne potrawy, przygotowane przez Panie i Pana ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.