ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców z terenu Gminy Kwidzyn

RUSZA PROGRAM „MALUCH+” 2018

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 13 - wrzesień 2017

Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi

Materiały budowlane dla poszkodowanych w nawałnicach bez VAT

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Zarząd Stowarzyszenia Powiślańska Lokalna Grupa Działania udostępnia wszystkim zainteresowanym, w tym grupom  defaworyzowanym do konsultacji:
1.    projekt aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) w tym zmiany kryteriów wyboru operacji
2.    projekt zmiany procedury wyboru i oceny operacji do strategii rozwoju PLGD
3.    wykaz zmian z uzasadnieniem

Informujemy o możliwości zgłaszania uwag do załączonych dokumentów w terminie do 31 sierpnia 2017r. Uwagi można składać na dołączonym formularzu - Karta Uwag, bezpośrednio do biura PLGD lub drogą elektroniczną na adres e-mail Stowarzyszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja dokumentów jest konieczna w związku z uwagami zgłoszonymi przez Samorząd Województwa, Członków Rady oraz pracowników Biura.

Wszystkie zgłaszane uwagi po zakończeniu etapu konsultacji będą analizowane, a następnie zatwierdzone przez Walne zabranie PLGD.

Zarząd Powiślańskiej Lokalnej Grupy Działania

Do pobrania:

1. Projekt aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) w tym zmiany kryteriów wyboru operacji;
  2. Projekt zmiany procedury wyboru i oceny operacji do strategii rozwoju PLGD;
  3. Wykaz zmian z uzasadnieniem;