ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców z terenu Gminy Kwidzyn

RUSZA PROGRAM „MALUCH+” 2018

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 13 - wrzesień 2017

Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi

Materiały budowlane dla poszkodowanych w nawałnicach bez VAT

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Ponad 60 kajaków, 120 kajakarzy i 21 kilometrów długości trasy – to tylko liczby które nie są w stanie oddać tego, co działo się 26 sierpnia br. na rzece Wiśle - a działo się bardzo dużo! W tym dniu miał miejsce spływ kajakowy zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, który był elementem obchodów Roku Wisły i który jednocześnie promował turystykę wodną w województwie pomorskim. Poza Urzędem Marszałkowskim swoją cegiełkę w organizację spływu dołożyły dwie gminy powiatu kwidzyńskiego: Gmina Kwidzyn i Gmina Ryjewo oraz Powiat Sztumski i Miasto i Gmina Sztum. Wybór partnerów był nieprzypadkowy, ponieważ właśnie w tych miejscach istnieją bardzo dobre warunki do uprawiania turystyki wodnej, jak również dlatego że właśnie te samorządy realizują wspólnie projekty turystyczne ze środków europejskich na terenie województwa pomorskiego. Trasa spływu rozpoczynała się w Korzeniewie, a kończyła w marinie w Białej Górze. Poniżej fotorelacja oraz filmik ze spływu.