Akcja przewonienia gazu ziemnego.

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

Wybory Samorządowe 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

12.12.2017 roku w Sali Tradycji Kulinarnej w Rakowcu, po raz kolejny, odbyło się spotkanie wigilijne dla najstarszych i samotnych mieszkańców Rakowca. Wigilia została zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników i Sympatyków wsi Rakowiec, Koło Gospodyń Wiejskich z Rakowca oraz Sołectwo Rakowiec, przy współudziale Urzędu Gminy Kwidzyn i Gminnego Ośrodka Kultury. Podczas uroczystości goście podzielili się opłatkiem. Życzenia świąteczne zgromadzonym gościom złożyli pani Wójt Gminy Kwidzyn Ewa Nowogrodzka, pani Sołtys wsi Rakowiec Elżbieta Szczukowska oraz ksiądz Ireneusz Kuc. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały degustację wigilijnych potraw. Wigilię umilała oprawa muzyczna w wykonaniu mieszkanek Rakowca, Marty i Weroniki Piotrowskich.