Uwaga. Polowanie!!!

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 14 - grudzień 2017

Powiślańska Lokalna Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

W dniu 18.12.2017 obyło się spotkanie Wigilijne w świetlicy kulturalno – oświatowej w Marezie. Organizatorem spotkania była Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich Mareza. Spotkanie rozpoczął występ artystyczny dzieci z Przedszkola Słoneczko w Marezie. Życzenia świąteczne wszystkim gościom złożyli Pani Teodozja Korocińska, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Marezie, Pan Przewodniczący Rady Henryk Ordon, Pan Sołtys Roman Górniewski oraz ks. Marek Kubecki, z Parafii p.w. Św. Jana Ewangelisty. Następnie goście podzielili się opłatkiem i zasiedli do degustacji potraw przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Marezie. W spotkaniu uczestniczyli również radny Pan Leszek Kędziora, Pani Katarzyna Bednarek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Pani Bożena Majkut, dyrektor Przedszkola Słoneczko w Marezie.