OGŁOSZENIE WÓJTA

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

Powiślańska Lokalna Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Plan polowań zbiorowych Kola Daniel w sezonie 2017/2018 (Korekta nr 2)

Koło Daniel organizuje dodatkowe polowanie zbiorowe celem pozyskania dzika mające na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa ASF na terenie kraju.

Organizuje się w dniu 28.01.2018 polowanie dodatkowe mające na celu pozyskanie dzika.

Lp.

polowania

zbiórki

Godzina zbiórki

Teren

polowania

Rodzaj

zwierzyny

Obwód Prowadzący Uwagi
18 27.01.18 Białki Wiata 7.30

Leśnictwo Miłosna, Bogusz, Dziwno

Wdg uzgodnień 296 Ciejko T. + Tryc J.
18A 28.01.18 Białki Wiata 7.30

Leśnictwo Miłosna, Bogusz, Dziwno

Wdg uzgodnień 296 Dumicz R. + Sawka B.

Zakończenie

1. Udział w polowaniu należy zgłaszać prowadzącemu polowanie najpóźniej na trzy dni przed jego rozpoczęciem.
  2. Przypomina się opłaceniu składki na PZŁ za 2018r 357 zł, ulgowa odpowiednia mniej (Komunikat nr 5/2017)
  3. Myśliwi biorący udział w polowaniach zbiorowych winni mieć przy sobie: legitymacje PZŁ, pozwolenie na broń oraz jaskrawe elementy ubrania.
  4. Zgłoszenie udziału gości na polowaniu zbiorowym za zgodą prowadzącego należy dokonać w terminie trzech dni przed polowaniem u prowadzącego polowanie.

Za Zarząd

Jacek Grzebisz