E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

15 stycznia odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Gminy Kwidzyn nowej kadencji. Na sesji gościli Pani Wójt Ewa Nowogrodzka, Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn – Pan Henryk Ordon, Pan Krzysztof Skoczek - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP, druhna Krystyna Żółtańska oraz koordynatorzy ze szkół. Rozmawialiśmy o nawiązaniu współpracy. Na sesji radni otrzymali oficjalne zaświadczenia o wyborze na radnych II kadencji. Następnie przeprowadzono tajne wybory na Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza Młodzieżowej Rady. Rywalizacja była spora. Wyniki głosowania:

- Przewodniczącym MRG został Jakub Humienny

- Wiceprzewodniczącą MRG została Maja Zalewska