Akcja przewonienia gazu ziemnego.

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 18 - październik 2018

Wybory Samorządowe 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Uniważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

Rok szkolny 2018/2019 został zainaugurowany we wszystkich placówkach na terenie Gminy Kwidzyn. Pani Wójt Ewa Nowogrodzka, tym razem, gościła na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Korzeniewie. Pani Wójt, u progu nowego roku szkolnego, złożyła wszystkim uczniom, życzenia pomyślności, zdrowia, wiary we własne możliwości, wspaniałych przyjaźni oraz sukcesów. Tradycyjnie, Pani Wójt, przekazała również upominki dla wszystkich Pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie otrzymali również prezenty powitalne od swoich starszych kolegów szkolnych.

Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych ocen i zdobycia wiedzy potrzebnej w przyszłości, a także rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także przyjaźni na całe życie.