28 kwietnia w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala plebiscytu „Dziennika Bałtyckiego", pod honorowym patronatem marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka.

W uroczystości brali udział sołtys wsi Bronno Artur Rusznica, który zajął II miejsce w powiecie kwidzyńskim w plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego” Sołtys Pomorza 2016 oraz sołtys wsi Lipianki Bogdan Pich który odebrał nagrodę w imieniu sołectwa Lipianki, które zajęło III miejsce w powiecie kwidzyńskim w plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego” Sołectwo Roku 2016.

Na galę zostali zaproszeni wszyscy finaliści plebiscytu, czyli zdobywcy pierwszych trzech miejsc w obu kategoriach ze wszystkich powiatów. Otrzymali oni dyplomy z rąk marszałka Mieczysława Struka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.