Za nami kolejny już festyn z okazji Cudu nad Wisłą, który na stałe zapisał się już w kalendarzu imprez. Impreza odbyła się na terenie przystani promowej w Korzeniewie, co stało się już tradycją.Po Mszy Św. na scenie zaprezentował się zespół Pas de nom działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie, a tych najmłodszych jak i najstarszych bawił "Teatr Władca Lalek". Nie zabrakło również naszych pracowni tj. Pracowni Haftu Artystycznego oraz Pracowni Rzeźby, z których oferty skorzystało wiele osób. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko z prawdziwie wiejskim jedzeniem przygotowanym przez KGW Tychnowy. Uczestnicy festynu mieli okazję pośpiewać wspólnie z zespołem "Mechanicy Shanty", a gwiazdami wieczoru byli; Dziani oraz Don Vasyl.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.