W związku z nadchodzącą przerwą wakacyjną ulega zmianie harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w ramach programu „Sport po 16”. Informujemy, że zajęcia, które były prowadzone na salach gimnastycznych w Korzeniewie, Rakowcu, Liczu, Janowie, Tychnowach i w Nowym Dworze zostaną wznowione dopiero od października. Tymczasem zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa w marszach nordic walking, organizowanych przez Stowarzyszenie Mieszkańców i Sympatyków Wsi Dankowo „Zakątek Dankowo”. Zajęcia prowadzone są przez cały rok. Osobą odpowiedzialną za organizację zajęć (ustalanie miejsc i terminów marszów, zbiórkę grup) jest p. Krzysztof Bednarek – instruktor nordic walking oraz sołtys sołectwa Dankowo.

Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych „Sport po 16”   

Miejsce Dzień tygodnia Godziny Osoba prowadząca Rodzaj zajęć
Dankowo, Ośno, Brachlewo środa 18:15– 21:00 Krzysztof Bednarek Nordic Walking

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.