• Aplikacja BLISKO

  Aplikacja BLISKO

 • Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

  Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

 • E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

Mieszkańcy wsi Licze wspólnymi siłami położyli kostkę brukową pod wiatą na boisku. W inicjatywie brał udział sołtys wsi Licze Marcin Gruza, mieszkańców wspierał również radny Zbigniew Ławicki. Prace trwały dwa dni (02. marca oraz 09. marca). Pierwszego dnia dokonano obsadzenia krawężników pod wiatą, drugiego dnia położono kostkę brukową oraz płytę typu jumba pod murowanego grilla.
Urząd Gminy Kwidzyn przekazał mieszkańcom kostkę brukową. Narzędzi, niezbędnych do prac przy kładzeniu kostki, użyczyła firma Pana Józefa Kowalskiego. Pani Hania Pudło zapewniła ciepłą herbatę i szneki, dla ciężko pracujących mieszkańców.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.