Aplikacja BLISKO

Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

Mieszkańcy wsi Licze wspólnymi siłami położyli kostkę brukową pod wiatą na boisku. W inicjatywie brał udział sołtys wsi Licze Marcin Gruza, mieszkańców wspierał również radny Zbigniew Ławicki. Prace trwały dwa dni (02. marca oraz 09. marca). Pierwszego dnia dokonano obsadzenia krawężników pod wiatą, drugiego dnia położono kostkę brukową oraz płytę typu jumba pod murowanego grilla.
Urząd Gminy Kwidzyn przekazał mieszkańcom kostkę brukową. Narzędzi, niezbędnych do prac przy kładzeniu kostki, użyczyła firma Pana Józefa Kowalskiego. Pani Hania Pudło zapewniła ciepłą herbatę i szneki, dla ciężko pracujących mieszkańców.