Aplikacja BLISKO

Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

WÓJT GMINY KWIDZYN
prowadzi nabór na zwalniające się stanowisko urzędnicze
ds. gospodarki przestrzennej i budownictwa
w Urzędzie Gminy Kwidzyn

Wymagania niezbędne - między innymi:

1. wykształcenie wyższe - ( preferowane z zakresu: gospodarki przestrzennej, architektury i urbanistyki, budownictwa lub kierunki pokrewne);

2. doświadczenie zawodowe – ( preferowane przy prowadzeniu spraw związanych z planowaniem przestrzennym i budownictwem)

3. prawo jazdy kat. B

Pełna treść ogłoszenia o naborze, w tym wykaz wymaganych dokumentów aplikacyjnych i zakres zadań przypisanych stanowisku, znajduje się na stronie https://www.bip.gminakwidzyn.pl w zakładce „Ogłoszenia o naborze” oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Kwidzyn.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w formie pisemnej, w zamkniętej kopercie z dopiskiem :

Nabór na stanowisko urzędnicze do gospodarki przestrzennej i budownictwa w Urzędzie Gminy Kwidzyn

1) w Biurze Obsługi Klienta pokój Nr 1 na parterze w siedzibie Urzędu Gminy Kwidzyn ul. Grudziądzka 30,

2) przesłać pocztą na adres urzędu,

3) lub przesłać za pomocą środków komunikacji elektronicznej, z zastrzeżeniem, iż przesłane w formie elektronicznej dokumenty aplikacyjne muszą być uwierzytelnione przy użyciu mechanizmów określonych w art. 20a ust. 1 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne ( Dz. U. z 2017 r., poz. 570 ),

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 kwietnia 2019r. do godziny 1400.

O zachowaniu terminu złożenia dokumentów aplikacyjnych decyduje data złożenia dokumentów w Urzędzie.