Aplikacja BLISKO

Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

Urząd Gminy Kwidzyn uruchomił system mobilnej komunikacji, z której korzysta już wiele miast i gmin w Polsce. Każdy z mieszkańców może skorzystać z bezpłatnego powiadamiania i ostrzegania. Aby otrzymywać informacje z naszej gminy, wystarczy pobrać na smartfon aplikację BLISKO, wpisać w aplikacji jedną z miejscowości z terenu Gminy Kwidzyn np. Rakowiec, dodać nadawcę Gmina Kwidzyn a następnie wybrać, z jakich serwisów mają przychodzić informacje na telefon komórkowy.

Dostępne serwisy:
• Sprawy Mieszkańców
• Imprezy i Wydarzenia
• Sport
• Bezpieczeństwo
• Kultura GOK/BPGK

Przy pomocy aplikacji BLISKO wszystkie zainteresowane osoby będą na bieżąco otrzymywać informacje o ważnych wydarzeniach, komunikaty i ostrzeżenia. Aplikacja dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów bez reklam i spamu, umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach, nie pobiera danych od użytkowników

Będziemy informować m.in. o:
• aktualnych sprawach dotyczących mieszkańców (m.in. dotyczących podatków i opłat),
• planowanych sesjach rady gminy i zebraniach wiejskich,
• imprezach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych,
• zagrożeniach.

Aplikacja dostępna w :
• Google Play
• App Store
• Windows Store
• Na stronie www.sisms.pl

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, jak również korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.