Wielki sukces drużyny Traktor Team Gmina Kwidzyn. Na 53 sklasyfikowane zespoły uczestniczące w VIII Biegu Papiernika, drużyna która na co dzień reprezentuje Gminę Kwidzyn zajęła 9 miejsce w klasyfikacji generalnej i okazała

Czytaj więcej...

W dniach 12-14.05 2017 w Elblągu odbyła się Ogólnopolska Gimnazjada Unihokeja Dziewcząt (Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych). W turnieju startowało 20 drużyn (przede wszystkim mistrzowie województw):

Czytaj więcej...

30 kwietnia 2017 roku na jeziorze "Jerzewo" w miejscowości Brachlewo odbyły się po raz kolejny zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Kwidzyn, rozpoczynające tym samym sezon zmagań wędkarskich w 2017 roku. Organizatorem imprezy był Polski Związek Wędkarski Okręg Elbląg Koło Kwidzyn oraz Urząd Gminy Kwidzyn.

Czytaj więcej...

29 kwietnia 2017 roku została rozegrana II runda Grand Prix w tenisie stołowym. Zmagania prowadzone były jednocześnie na dwóch obiektach sportowych, tj. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Tychnowach i w Janowie w 5 kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej...

Już pierwsza edycja zapowiadała duży potencjał drzemiący w Rajdzie Kwidzyńskim, dlatego wszyscy kibice i miłośnicy sportów motorowych długo czekali na imprezę, która w naszym regionie jest absolutnie czymś nowym. Druga odsłona to potwierdziła i przyciągnęła aż 53 załogi; 9 załóg

Czytaj więcej...

Wydawać by się mogło, że bieganie to sport całkowicie indywidualny – nic bardziej mylnego. Z inicjatywy zapalonych biegaczy powstała drużyna Traktor Team Gmina Kwidzyn. Jest to grupa nieformalna, która została zawiązana przez mieszkańców gminy – małżeństwo, Katarzynę i Bartłomieja Stremell.

Czytaj więcej...

23.05.2015r. w Brachlewie odbyły się II Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody poda patronatem Wójta Gminy Kwidzyn – Ewy Nowogrodzkiej. Organizatorami imprezy byli: Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Brachlewo, Urząd Gminy Kwidzyn oraz proboszcz Parafii Św. Jerzego w Tychnowach ks. Piotr Świtalski.

Czytaj więcej...

27.05.2015r. na pływalni miejskiej w Kwidzynie odbyły się I Gminne Zawody Pływackie, które były jednocześnie zakończeniem prowadzonych przez cały rok szkolny 2014/2015 zajęć z zakresu nauki pływania

Czytaj więcej...

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.