27 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Janowie została rozegrana runda finałowa Grand Prix Gminy Kwidzyn w tenisie stołowym. Turnieje w ramach rozgrywek prowadzone były w miesiącach marzec oraz w kwiecień. Chęć uczestnictwa w całości zawodów zgłosiło około 150 osób z różnych miejscowości z terenu gminy Kwidzyn. Zawodnicy zostali podzieleni na 5 kategorii: OPEN, gimnazjum (chłopcy i dziewczęta) oraz szkoły podstawowe (chłopcy i dziewczęta). Organizatorem Grand Prix była Gmina Kwidzyn oraz Gminne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu Szkolnego. Sędziami i zarazem opiekunami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół gminy Kwidzyn. Zawodnicy za miejsca 1-3 otrzymali statuetki oraz sprzęt sportowy, pozostali otrzymali pamiątkowe foldery i nagrody.

Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na edycję GRAND PRIX 2017/2018.

kategoria dziewczęta SP

1. Nikola Skalmowska