27 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Janowie została rozegrana runda finałowa Grand Prix Gminy Kwidzyn w tenisie stołowym. Turnieje w ramach rozgrywek prowadzone były w miesiącach marzec oraz w kwiecień. Chęć uczestnictwa w całości zawodów zgłosiło około 150 osób z różnych miejscowości z terenu gminy Kwidzyn. Zawodnicy zostali podzieleni na 5 kategorii: OPEN, gimnazjum (chłopcy i dziewczęta) oraz szkoły podstawowe (chłopcy i dziewczęta). Organizatorem Grand Prix była Gmina Kwidzyn oraz Gminne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu Szkolnego. Sędziami i zarazem opiekunami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół gminy Kwidzyn. Zawodnicy za miejsca 1-3 otrzymali statuetki oraz sprzęt sportowy, pozostali otrzymali pamiątkowe foldery i nagrody.

Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na edycję GRAND PRIX 2017/2018.

kategoria dziewczęta SP

1. Nikola Skalmowska

2. Wiktoria Leńska

3. Małgorzata Król

4. Wiktoria Nasta

5. Weronika Zawadzka

6. Daria Tarsa

7. Weronika  Wielgosz

kategoria dziewczęta Gimnazjum

1. Julia Ziarko

2. Wiktoria Krasowska

kategoria chłopcy SP

1. Jakub Obuchowski

2. Stanisław Redmer

3. Franciszek Tul

4. Dawid Kołodziejski

5. Oliver Kopyczyński

6. Oskar Dominik

7. Tomasz Bordewicz

8. Filip Król

kategoria chłopcy Gimnazjum

1. Adrian Tłuchowski

2. Kevin Kopyczyński

3. Dominik Osowski

4. Krystian Jędrzejewski

5. Kacper Kowalski

6. Szymon Juszczyk

7. Adrian Albrecht

OPEN

1. Dominik Kuźma

2. Jakub Juszczyk

3. Beata Talewska

4. Marcin Kordalski

5. Jakub Rynk

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.