Jeszcze nie opadły emocje po zdobyciu złotego medalu Mistrzostw Polski w unihokeju przez zawodniczki UKS „Młodzik” w Gimnazjum w Nowym Dworze, a tymczasem zawodnicy LKS „Nadwiślanin” Kwidzyn pod okiem trenera Zbigniewa Lewickiego triumfują w najważniejszej imprezie w Kielcach, tj. Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym klasycznym do lat 16 i 20. Nikola Śpica i Paulina Wojtyła, które są mieszkańcami Gminy Kwidzyn, zdobyły złote medale w swoich kategoriach, srebro i brąz w kat. OPEN, złoty medal w klasyfikacji drużynowej oraz ustanowiły 6 rekordów Polski. Gratulujemy wspaniałych wyników!

Wyniki zawodniczek:

Paulina Wojtyła – złoty medal w kat. 47 kg, brązowy medal w kat. OPEN, 3 rekordy Polski: 2 w wyciskaniu: 38kg i 45kg oraz w przysiadzie do 70,5kg – wynik 200,5kg.                                   

Nikola Śpica – złoty medal w kat. 84 kg, srebrny medal w kat. OPEN, 3 rekordy Polski: przysiad 117,5kg i 122,5 kg, ławka 63 kg, ciąg 145,5 kg – wynik 331 kg

 

 

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.