Dzień dziecka w Liczu – Podziękowania

Dnia 21.06.2019 w Liczu odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Było mnóstwo zabawy, radości i słodyczy. Przygotowaliśmy kiełbaski z grilla, ciasta, watę cukrową, popcorn, pyszny smalec z domowym chlebem i ogórkami małosolnymi oraz lody.

Dzięki bezinteresowności wielu osób, dzieci mogły poczuć, że ten dzień jest wyjątkowy i tylko dla nich. Zaangażowanie i wsparcie zasługuje na słowa uznania i szacunku a uśmiech dzieci jest najlepszym dowodem wdzięczności. Dziękujemy za życzliwość i otwarte serca  

Nasi sponsorzy to: 

Urząd Gminy Kwidzyn
Zakład Budowlano Instalacyjny Józef Kowalski
Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i Spółka Sp.J.
Gminna Samopomoc Chłopska „G S” Kwidzyn 
PSS ” Społem” Kwidzyn
Hurtownia Papiernicza ” Elbo” 
Społdzielnia Produkcyjno Usługowa „RODŁO” 
„DOMAX” przedstawiciel handlowy Oknoplast 
Firma „Pawełek” – handel obwoźny 
WZPOW Kwidzyn Pamapol

Składam podziękowania Radzie Sołeckiej, KGW za wspaniałe ciasta i kafejkę, OSP Rakowiec za przygotowanie różnych atrakcji i konkursów dla dzieci, członkom Młodzieżowej Rady Gminy Mai i Jakubowi.

Sołtys Wsi Licze
Marcin Gruza

Skip to content