Spotkanie wigilijne dla mieszkańców w Tychnowach

W czwarte, 19 grudnia, w Szkole Podstawowejim. Marii Kotlarz w Tychnowach, odbyło się spotkanie wigilijne dla mieszkańców. Organizatorami spotkania byli Gmina Kwidzyn, Parafialny Zespół Caritas, Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Biblioteka Gminna w Tychnowach, Rada Sołecka oraz Stowarzyszenie Akademia Aktywności. Pyszny catering, w postaci tradycyjnych, wigilijnych potraw zapewniła Restauracja La Cantina. Spotkaniu towarzyszyła cudowna, świąteczna atmosfera, którą dodatkowo upiększyły występy zespołów, Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie, Łobuziary i Pas de Nom. Życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom spotkania złożyli Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba oraz Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn, Piotr Spaczyński.
Dziękujemy serdecznie Pani Ani Wiechowskiej, całemu Stowarzyszeniu Akademia Aktywności, dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach Maciejowi Manowskiemu, Pani Barbarze Dzich oraz sołtysowi Wiesławowi Namiakowi i całej radzie sołeckiej Tychnów, za tak wspaniałą organizację tego wydarzenia. Dziękujemy również księdzu Piotrowi Świtajskiemu za otwarcie tego spotkania i błogosławieństwo.

Skip to content