Mieszkańcy Tychnów, Rakowca i Brokowa szyją maseczki dla naszych mieszkańców

Panie z Tychnów i Rakowca szyją maseczki ochrony osobistej dla mieszkańców Gminy Kwidzyn. Inicjatorkami i koordynatorkami akcji są Panie Agnieszka Wierzba i Anna Wiechowska. Panie i Panowie szyją maseczki w swoich domach, w  każdej wolnej chwili, a wyprodukowane przez nich środki ochronne można już liczyć w setkach.  Materiały do szycia pozyskują od ludzi dobrej woli, którzy pragną wesprzeć tę wspaniałą akcję. Materiały zostały również przekazane przez Urząd Gminy Kwidzyn. Wykonane przez Panie i Panów maseczki trafią do mieszkańców naszej gminy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom za ich niesamowite zaangażowanie na rzecz naszej społeczności . Wasza praca i poświęcenie dla dobra innych są nieocenione. W Rakowcu maseczki szyją Panie Agnieszka Wierzba, Pani Sylwia Gruza, Pani Teresa Nowak oraz Pani Maria Baranowska. W Tychnowach maseczki szyją Panie Ewa Gogolewska, Maria Wolak, Maria Rzoska, Joanna Wójcik Agnieszka Świderska, Kinga Świderska oraz Pani Wanda Bakierska. W Brokowie wspierają akcję Pani Anna Brzózy, Pani Lidida Dominik i Pan Dawid Dominik.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Krzysztofa Patalona za przekazanie 3000 metrów gumek do szycia maseczek, Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego z Elbląga za przekazanie beli materiału, firmy ROBI za zakup dwóch maszyn do szycia. Dziękujemy także za wsparcie firmom  Remila (Brico Marche), Niezapominajka Beata Ungrowska, Edu-Consulting Anna Wiechowska , Hubert Mroczkowski IT-R.PL oraz Szkolnemu Klubowi Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach.

Poszukujemy osób chętnych do wsparcia tej wspaniałej inicjatywy. Wszystkie osoby pragnące pomóc oraz potrafiące szyć prosimy o kontakt pod nr telefonu 881 534 595 oraz 519 019 396.

Skip to content