Czyste Powietrze

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kwidzyn

Gmina Kwidzyn podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w/s obsługi Beneficjentów programu „Czyste Powietrze”. W imieniu Gminy sprawy związane z prowadzeniem punktu konsultacyjnego (w tym wsparcie dla Mieszkańców w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie i płatność) realizowane będą przez Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny.

Mając powyższe na uwadze zapraszamy Mieszkańców Gminy Kwidzyn zainteresowanych pozyskaniem środków z programu „Czyste Powietrze” do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w Sali Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo-Technologiczny w Górkach w dniu 22.09.2021r. o godz. 1600.

Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady programu „Czyste Powietrze”- pierwszego ogólnopolskiego programu dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych, którego celem jest walka ze smogiem.

 

Wójt Gminy Kwidzyn

Skip to content