Piknik Matematyczny

14 marca 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Liczu  wzięli udział w Pikniku Matematycznym podsumowującym IX edycję Programu „mPotęga”. Wydarzenie miało miejsce w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik, gdzie dzieci pojechały na specjalne zaproszenie mFundacji. Organizatorzy zaprosili na galę przedstawicieli 20 szkół z całej Polski.

Doskonała organizacja spotkania i przemiła atmosfera sprzyjała pogłębianiu zagadnień matematycznych. Uczestnicy pikniku spotkali się z uznanym developerem gier, który opowiedział o wykorzystaniu matematyki w jego zawodzie. Były też quizy i warsztaty, podczas których uczniowie zgłębili wiedzę na temat wybitnych naukowców. Niebywałą atrakcją była również przestrzeń Centrum Nauki Kopernik, którą uczniowie mieli okazję zwiedzić. Miłą niespodzianką okazały się także upominki, które dzieci i opiekunowie otrzymali na koniec spotkania.

Uczniowie, nauczyciele i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Liczu serdecznie dziękują sponsorom, którzy zasponsorowali przejazd dzieci do Warszawy, w tym: FIRMIE HANDLOWO-USŁUGOWEJ „JUSTYNA” Białkowska Justyna Olszanica oraz CENTRUM DYSTRYBUCJI TERESA ZDANOWICZ Kwidzyn.

               
         
Skip to content