• E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

 

 Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Klub Żeglarski „Spnaker” zorganizował Spływ Tratwą z Wyszkowa do Gdańska. Na pokładzie tratwy płyną przedstawiciele różnych środowisk, zawodów i zainteresowań. Młodzież i dorośli. Uczestnicy rejsu odwiedzają miejscowości leżące nad brzegami Bugu, Narwi i Wisły. 27.08 tratwa zawitała do Korzeniewa. W dniu 28.08 uczestników rejsu odwiedziły Wójt Gminy Kwidzyn Pani Ewa Nowogrodzka oraz Sekretarz Gminy Kwidzyn Pani Agata Szcześniak. Wójt Gminy Kwidzyn wręczyła uczestnikom pamiątkowe upominki oraz złożyła wpis w księdze pamiątkowej.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.