• Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich

  Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich

 • Uroczyste Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  Uroczyste Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

Pierwszą sesję nowej kadencji, która odbyła się 19 listopada 2018r. rozpoczął najstarszy wiekiem z wybranych radnych - Pan Karol Rupar i to on poprowadził obrady do czasu wyboru przewodniczącego rady. Funkcję przewodniczącego rady w VIII kadencji Rady Gminy Kwidzyn będzie pełnił Pan Piotr Spaczyński, radny z wieloletnim doświadczeniem. Z kolei funkcję wiceprzewodniczącego objął Pan Witold Liziński, obecnie sołtys sołectwa Rakowice.
Podczas sesji Wójt Gminy Kwidzyn Pan Dariusz Wierzba oraz wszyscy radni złożyli uroczyste ślubowanie.
W tej kadencji w Radzie Gminy Kwidzyn jest dziewięciu nowych radnych, sześciu radnych sprawowało tę funkcję w poprzedniej kadencji. Oprócz wyboru prezydium na sesji została również podjęta uchwała w sprawie wynagrodzenia Wójta Gminy Kwidzyn.

 

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.