ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców z terenu Gminy Kwidzyn

RUSZA PROGRAM „MALUCH+” 2018

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 13 - wrzesień 2017

Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi

Materiały budowlane dla poszkodowanych w nawałnicach bez VAT

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Za nami kolejny już festyn z okazji Cudu nad Wisłą, który na stałe zapisał się już w kalendarzu imprez. Impreza odbyła się na terenie przystani promowej w Korzeniewie, co stało się już tradycją.Po Mszy Św. na scenie zaprezentował się zespół Pas de nom działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie, a tych najmłodszych jak i najstarszych bawił "Teatr Władca Lalek". Nie zabrakło również naszych pracowni tj. Pracowni Haftu Artystycznego oraz Pracowni Rzeźby, z których oferty skorzystało wiele osób. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko z prawdziwie wiejskim jedzeniem przygotowanym przez KGW Tychnowy. Uczestnicy festynu mieli okazję pośpiewać wspólnie z zespołem "Mechanicy Shanty", a gwiazdami wieczoru byli; Dziani oraz Don Vasyl.