W piątkowy wieczór 9 grudnia w siedzibie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo Technologicznego w Górkach starosta Jerzy Godzik wręczył nagrody nominowanym przedsiębiorcom z terenu powiatu kwidzyńskiego za osiągnięcia w dziedzinach Przedsiębiorczości oraz Rynku Pracy. To czwarta edycja przyznawania tych wyróżnień w powiecie. Nagroda dotycząca przedsiębiorczości jest przyznawana w kategoriach: przedsiębiorca roku i przedsiębiorca innowacyjny, natomiast nagroda dotycząca rynku pracy, w kategorii promocja zatrudnienia. Uroczystość została połączona z konferencją „Kluczowe kompetencje na rynku pracy - jak budować silne firmy z sektora MŚP na przykładzie dużych firm”.

Z terenu Gminy Kwidzyn statuetki w kategorii Przedsiębiorczość otrzymali:

Zakład Budowlano – Instalacyjny Józef Kowalski,

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Barbara Miłoszewska,

Przedsiębiorstwo Usługowo - Wytwórczo-Handlowe TAZFOL Zbigniew Nadzikowski, Tadeusz Głuszko

Przedsiębiorstwo PREFAX Produkcja Materiałów Budowlanych Irena Ruczko

oraz Firma Handlowo – Usługowa „Climatronix” Piotr Kalkowski.

Nagrodzonym przedsiębiorcom z terenu Gminy Kwidzyn gratulacje złożyli Wójt Ewa Nowogrodzka oraz Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn Henryk Ordon.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.