Jesteś na > Kultura, Sport, Turystyka Wydarzenia Sportowe w Gminie Kwidzyn VII Grand Prix Gminy Kwidzyn w...

Wydarzenia Sportowe w Gminie Kwidzyn

09-11-2023

VII Grand Prix Gminy Kwidzyn w Badmintonie

Pierwszy turniej VII Grand Prix Gminy Kwidzyn już za nami.

W sobotę 4.11.2023r w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowie odbył się pierwszy z trzech turniejów w ramach VII Grand Prix Gminy Kwidzyn w badmintonie. Dla mieszkańców Gminy Kwidzyn to nie mała okazja, aby porywalizować w grze badmintona. Ale jest to również okazja do zawierania nowych znajomości, rozmów i miłego spędzenia czasu. W tym roku zaplanowano rozgrywki w 6 kategoriach. W czasie dzisiejszych rozgrywek udział wzięły 43osoby. Najlepsi w poszczególnych kategoriach:

Kat. 1  rocz. 20212 i młodsze dziewczynki- 1m. Maja Lalewicz(Gurcz); 2m. Bernadeta Galewska (Rakowiec); 3m. Malwina Żakowska(Rakowiec)

Kat.2 rocz.2012 i młodsi chłopcy-1m.Wojciech Dobosz (Gurcz);2m.Leon Żakowski (Rakowiec); 3m. Jan Jędrzejewski(Rakowiec)

Kat.3 rocz. 2010-2011 dziewczęta 1m. Amelia Osiecka (Rakowiec); 2m. Oliwia Gajewska (Janowo); 3m. Lena Matejka(Rakowiec)

Kat. 4 rocz 2010-2011 chłopcy 1m.Oliwier Sołtys (Rakowiec); 2m. Filip Nowacki(Korzeniewo); 3m. Wiktor Sęk (Obory)

Kat.  5 rocz. 2009-2007 1m, Zuzanna Balas (Pastwa) ; 2m. Julia Dobosz (Gurcz); 3m.Szymon Zaniewski (Szkaradowo)

Kat.6 POEN powyżej lat 16- 1m.Maciej Śmigelski(Gurcz); 2m.Lalewicz Jacek (Gurcz); 3m. Agata Lalewicz (Gurcz)

Rakietki do badmintona firmy Forza wylosowali: Malwina Gąsior, Marcel Adamczyk, Zofia Bar, Filip Nowacki; Szymon Zaniewski; Maciej Śmigelski

Gratuluję wszystkim biorącym udział w turnieju. Zapraszam na kolejne spotkanie 2 grudnia 2023r.

Anna Burakowska