Turniej rozstrzygnięty

II Rodzinny Turniej o Puchar Wójta Gminy Kwidzyn już za nami.
W hali sportowej szkoły podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach, 1 czerwca 2019r. odbyła się kolejna odsłona Turnieju Rodzinnego o puchar Wójta.

Do walki o Puchar wystartowało 12 drużyn mieszanych. Gra trwała do momentu zdobycia przez drużynę 30 punktów. O pierwsze 10 punktów walczyli najmłodsi uczestnicy, następnie do gry włączali się dorośli i grali do momentu zdobycia 20 punktów. O ostatnie 10 punktów walczyli wspólnie całe drużyny.

W pierwszej fazie turnieju uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy.
O zwycięstwo w całym turnieju walczyły drużyny które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach. O miejsce 3 w turnieju grały drużyny z drugich miejsc w grupach.

Zwycięską drużyną okazała się drużyna Franka i Zbyszka Tul, którzy w finale po zaciętej walce pokonali drużynę Karola i Dariusza Radzikowskiego.

Trzecie miejsce w turnieju zdobyła drużyna Jakuba i Grzegorza Obuchowskich pokonując po równie zaciętej walce drużynę Rafała i Nicoli. Zawodnikom kibicował, obecny na turnieju, Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba.

„W tym turnieju oprócz aspektu sportowego, istotnym była wspólna integracja i dobra zabawa” twierdzi Aleksander Cichocki organizator oraz sędzia główny zawodów.Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, sponsorom którzy przyczynili się do organizacji II Rodzinnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kwidzyn.

Skip to content