Unihokeistki z Nowego Dworu najlepszą drużyną w Województwie Pomorskim

14listopada w Prabutach odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk MłodzieżySzkolnej w unihokeja dziewcząt. W turnieju startowało 6 najlepszychdrużyn województwa wyłonionych drogą eliminacji: SP  33 Gdańsk, SP 47Gdynia, SP Banino, SP Kleszczewo, SP Polnica oraz nasza szkoła. Drużynyzostały podzielone na dwie grupy. Nasze dziewczęta wygrały w grupie zPolnicą 1:0 oraz Kleszczewem 6:0. W meczu o pierwsze miejsce pokonałyBanino 2:1. Ostateczna kolejność: 1 m. Nowy Dwór;   2 m.   Banino;  3 m.Polnica; 4 m. Gdańsk; 5 m. Kleszczewo;  6 m. Gdynia.  W drodze po złotymedal nasze dziewczęta rozegrały łącznie na różnych szczeblachrozgrywek 12 meczów. Wszystkie wygrały –  strzeliły 82 braki tracąctylko 2. Nasze złote dziewczyny: Katarzyna Fecowycz (kapitan), WiktoriaHals, Alicja Cichowlaz, Kinga Grzywińska, Magdalena Gerke, MajaLaskowska, Wiktoria Lelińska. Trener J.Stankiewicz

Skip to content