Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Gminy Kwidzyn

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o zawieszeniu zajęć we wszystkich placówkach oświatowych w Polsce w okresie od 12 do 25 marca 2020r.

12 i 13 marca br. nie będą odbywały się, zarówno w placówkach publicznych, jak i niepublicznych, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Dowozy uczniów w tych dniach będą zapewnione.

Od 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

Szczegółowe informacje udzielane są w danym przedszkolu/ szkole podstawowej.

Proszę o zapoznanie się z ogłoszonymi dzisiaj wytycznymi Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i  Ministra Edukacji Narodowej, które znajdują się
na stronach:

                                                                                         Wójt Gminy Kwidzyn

Skip to content