KONKURUS EKOLOGICZNO – PLASTYCZNY „EKO – PANI WIOSNA ” – ROZSTRZYGNIĘTY

Znamy już laureatów konkursu ekologiczno-plastycznego pt. „Eko-Pani Wiosna”, organizowanego przez GOK we współpracy z Gminą Kwidzyn.  Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy nagrody i pamiątkowe dyplomy. W czołówce laureatów znaleźli się: Antonina Olszewska, Lena Zbyszyńska i Laura Nowacka.    W konkursie wzięło udział 27 uczestników. Nagrodzonych zostało 12 osób, w tym dwie osoby   dodatkowo otrzymały nagrody publiczności za największą ilość tzw. „like” – polubień. Za udział nagrody otrzymało 15 osób. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy przestrzennej – przedstawiającej naszą piękną, polską wiosnę „Eko – Pani Wiosna” z wykorzystaniem takich materiałów jak: rolki po papierze, nakrętki, butelki plastikowe itp.
Podstawowym celem konkursubyło zainteresowanie młodych mieszkańców gminy tematyką związaną z ochroną środowiska naturalnego, wzmacnianie postaw proekologicznych oraz ukazanie innych form spędzania czasu wolnego. Promowanie aktywnego uczestnictwa w lokalnej kulturze. Konkurs został ogłoszony w kwietniu, a rozstrzygnięty 20 maja br.
GOK Kwidzyn często włącza się w inicjatywy proekologiczne będące integralną częścią naszej działalności. Poprzez kształtowanie świadomości ekologicznej najmłodszego społeczeństwa naszej gminy chcemy uczyć szacunku dla środowiska naturalnego  i uwrażliwiać na problemy i zagrożenia środowiskowe.

Laureatom serdecznie gratulujemy!                                                                                                                

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do dalszego uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Zespół GOK Kwidzyn

Skip to content