Jesteś na > Aktualności Konkurs „Aktywne Sołectwo Pomorskie”

  Aktualności

Trzy osoby na zdjęciu
30-05-2023

Konkurs „Aktywne Sołectwo Pomorskie”

23 maja 2023 roku w sali posiedzeń im. Adama Kaszowicza Rady Miejskiej w Pelplinie odbyło się uroczyste podpisanie umów na realizację zadań, które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego pn.: „Aktywne Sołectwo Pomorskie”. Sołectwo Mareza wzięło udział w konkursie i otrzymało dofinansowanie do budowy sceny w wysokości 20 000 zł.

W poniedziałkowej uroczystości wzięli udział m.in. Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Józef Sarnowski, Dyrektor Departamentu Środowiska i Rolnictwa w UMWP Krzysztof Pałkowski, włodarze i skarbnicy gmin: Osieczna, Gmina Wiejska Starogard Gdański, Skarszewy, Subkowy, Nowy Dwór, Stare Pole, Dzierzgoń, Gmina Wiejska Kwidzyn, Ryjewo i Pelplin, a także sołtysi miejscowości, które otrzymały dofinansowanie.

Czek dla Gminy Kwidzyn odebrał Wójt Gminy Kwidzyn wraz z Panią Skarbnik Iwoną Skrajdą.

Trzy osoby na zdjęciu