Jesteś na > Aktualności Drużyny unihokeja na podium

  Aktualności

Uczestnicy Turnieju
30-05-2023

Drużyny unihokeja na podium

Gratulacje !!! Brawo Drużyny, Brawo Trener Pan Jerzy Stankiewicz!!

Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze

Dnia 14 maja 2023 w Morągu odbył się Ogólnopolski Turniej Unihokeja „Nolet CUP 2023” w kategorii dzieci 13 lat i młodsi oraz 11 lat i młodsi . Turniej rozegrano w formacie 3+1 (trzech zawodników plus bramkarz) . Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząt. W kategorii 13 lat zajęliśmy 2 miejsce , a w kategorii 11 lat 3 miejsce. Wyróżniono dodatkowo dwie nasze zawodniczki : Szuwarowską Marcelinę oraz Antoninę Głuszczuk .

Kategoria 13 lat i młodsi: Sawiska Nikola, Hals Zuzanna, Olszańska Zosia, Pałajdowicz Lena, Sadura Pola, Szuwarowska Marcelina

Kategoria 11 lat i młodsi: Fedirko Sandra, Głuszczuk Antonina, Sadura Iga, Jarmuda Maria, Widz Rozalia