Jesteś na > Aktualności Miejsko-Gminne zawody...

  Aktualności

Miejsko-Gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Trzcianie
26-05-2023

Miejsko-Gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Trzcianie

20 maja 2023 roku w Trzcianie odbyły się miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Podczas zawodów w Trzcianie obecni byli: poseł na Sejm Kacper Płażyński Burmistrz Miasta Kwidzyn, Wójt Gminy Kwidzyn oraz Wójt Gminy Ryjewo.

Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kwidzynie, Urząd Miasta i Gminy Kwidzyn oraz Urząd Gminy Ryjewo. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie bryg. Robert Sawicki.

Serdecznie gratulujemy druhnom i druhom z Gminy Kwidzyn.

Brawo OSP Tychnowy i Ochotnicza Straż Pożarna / Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Rakowiec