Jesteś na > Aktualności II Międzyszkolny Dzień Sportu i...

21-06-2023

II Międzyszkolny Dzień Sportu i Promocji Zdrowia pod Patronatem Gminy Kwidzyn

II Międzyszkolny Dzień Sportu i Promocji Zdrowia pod Patronatem Gminy Kwidzyn 23.06.2023 r.

Dziś na boisku szkolnym przy szkole Podstawowej w Rakowcu odbył się II Międzyszkolny Dzień Sportu i Promocji Zdrowia pod Patronatem Gminy Kwidzyn. To jedyne takie wydarzenie integrujące dzieci ze wszystkich Szkół na terenie Gminy Kwidzyn.

Organizatorami tego wydarzenia był Urząd Gminy a partnerami Pan Stanisław Olszewski Radny Gminy i Sołtys Sołectwa Rakowiec, Ochotnicza Straż Pożarna z Rakowca oraz Szkoła Podstawowa w Rakowcu.

Wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal wręczany przez Wójta Gminy Kwidzyn. Dzieci bawiły się wspaniale czego dowodzi fotorelacja.