Jesteś na > Aktualności Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod...

  Aktualności

22-06-2023

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod Patronatem Wójta Gminy Kwidzyn w Tychnowach

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod Patronatem Wójta Gminy Kwidzyn w Tychnowach

Dnia 20.06.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach odbył się Rodzinny Turniej Tenisa stołowego pod Patronatem Wójta Gminy Kwidzyn. Choć rywalizacja była zacięta to panowała bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera. W turnieju wzięło udział 10 rodzin (rodzic + dziecko). Nagrody ufundowała Gmina Kwidzy, które wręczył Wójt Gminy Pan Dariusz Wierzba. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy puchary oraz atrakcyjne rodzinne upominki. Całą organizacją wydarzenia zajął się Radny Gminy i Sołtys Sołectwa Tychnowy Pan Wiesław Namiak. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.