Jesteś na > Aktualności Zaproszenie do udziału w „Konkursie o...

  Aktualności

17-07-2023

Zaproszenie do udziału w „Konkursie o nagrodę Wójta Gminy Kwidzyn na najpiękniejszy wieniec dożynkowy”.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w naszym konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy! To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu uhonorowanie tradycji dożynek oraz kreatywności i umiejętności artystycznych uczestników.

Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników tradycji dożynkowych i twórców florystycznych do wzięcia udziału w naszym konkursie. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania swojego talentu i cieszenia się atmosferą dożynek.

Więcej informacji, regulamin i karta zgłoszeniowa 

https://www.gokkwidzyn.pl/aktualnosci/134-flash-news/460-konkurs-na-najpieknieszy-wieniec-dozynkowy?fbclid=IwAR3b0sIVwuofETKb2d9e1OEzC21quk_k7O1cIkUgBEoJNyHwpxz6mNTUYuo