Jesteś na > Aktualności Konkurs na najpiękniejszy wieniec...

  Aktualności

zdjęcie przedstawiające przykładowy wieniec dożynkowy
02-08-2023

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy województwa pomorskiego.

Coroczny konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy organizowanym przez samorząd województwa pomorskiego, to długoletnia tradycja. Nie inaczej będzie w 2023 r. Można już nadsyłać zgłoszenia do konkursu. A o tym, który wieniec okaże się najpiękniejszy dowiemy się 10 września 2023 r. podczas drugiego dnia Święta Plonów – Dożynek Wojewódzkich w Szemudzie.

Termin zgłoszeń upływa 4 września 2023 r.

Konkurs na wieniec
Tradycyjnie wieniec dożynkowy jest przygotowywany na zakończenie żniw.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do Departamentu Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Termin zgłoszeń upływa 4 września 2023 r. Konkurs jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej informacji

https://pomorskie.eu/konkurs-na-najpiekniejszy-wieniec-dozynkowy-zwyciezcow-poznamy-na-dozynkach-wojewodzkich-w-szemudzie/