Jesteś na > Aktualności Dożynki Gminne 2023 r. - Brachlewo

  Aktualności

plakat promujący Dożynki Gminne 2023 w Brachlewie dnia 02.09.2023 r.
11-08-2023

Dożynki Gminne 2023 r. - Brachlewo

Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba zaprasza na Dożynki Gminne, które odbędą się 2 września 2023 r. na boisku przy "Zielonej Szkole" w Brachlewie

Szanowni Mieszkańcy!

Z wielką radością pragniemy Was serdecznie zaprosić na tradycyjne Dożynki Gminne, które odbędą się w naszej malowniczej gminie w miejscowości Brachlewo. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania plonów, integrowania się oraz cieszenia się pięknem naszego regionu.

Będzie to wyjątkowy moment, by w jedności i radości spędzić czas razem, dziękując za tegoroczne plony oraz celebrując naszą wspólnotę. Niech te Dożynki Gminne staną się wyjątkowym momentem w naszym kalendarzu, pełnym radości, wspólnych doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Czekamy na Waszą obecność i udział w tym pięknym święcie naszej gminy!