Jesteś na > Aktualności O B W I E S Z C Z E N I E

  Aktualności

KOMUNIKAT
16-08-2023

O B W I E S Z C Z E N I E

WÓJTA GMINY KWIDZYN z dnia 14 sierpnia 2023 r. w sprawie wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

Na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1277 z późn. zm.), podaje się do wiadomości publicznej, że na obszarze Gminy Kwidzyn zostały wyznaczone następujące miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych: 

Na urzędowe obwieszczenia wyborcze:

 

Ikona pdf wykaz miejsc, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [ 3,24 MB ]